РФ планує провести в “республіках” “вибори”. Пушилін відповів, коли

РФ планує провести в “республіках” “вибори”. Пушилін відповів, коли

Росія запланувала наступного року провести на окупованих територіях нові “вибори” ватажків псевдореспублік та “депутатів парламенту”. Фейкове волевиявлення запланували на 10 вересня 2023 року — голосування в РФ.

Про це заявив голова угруповання “ДНР” Денис Пушилін в інтерв’ю “РИА Новости”.

“І парламентські вибори, і вибори голови Донецької народної республіки відбудуться у вересні 2023 року, у другу неділю, в єдиний день голосування [в Росії]”, — заявив Пушилін.

Нинішній ватажок “республіки” не уточнив, чи буде він висувати свою кандидатуру на пост глави “ДНР”.

“Що стосується висування мого особисто, я вважаю своїм особистим обов’язком довести ситуацію до перемоги і виконати ті завдання, які я ставив перед собою, коли очолив Донецьку народну республіку”,— заявив він.

Пушилін не пояснив, як посада “голови республіки” та “депутатів ДНР” буде вписуватися в російське законодавство, адже за логікою окупантів, вони анексували ці території.

Нагадаємо, на той момент окуповані частини Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької синхронно оголосили про проведення так званих “референдумів” про приєднання до Росії з 23 по 27 вересня 2022 року та провели їх в окреслені дати.

Реальна Газета слідкувала, як проводилося фейкове волевиявлення.

А 5 жовтня президент Росії Володимир Путін оголосив про фактичну анексію цих територій.

Україна результати “референдумів” не визнала. А США та ЄС анонсували нові санкції проти Росії.

Залишити відповідь