Війська РФ перерізали дорогу, яка веде до коксохімічного заводу, — DeepState

Війська РФ перерізали дорогу, яка веде до коксохімічного заводу, — DeepState

Аналітики Deep State вказують на те, що російські окупанти перерізали в Авдіївці — Індустріальний проспект — дорогу, якою ЗСУ діставалися до коксохімічного заводу.

Про це свідчить карта, яку ведуть аналітики проекту.

Там відмітили, що проспект був головним шляхом постачання для авдіївського гарнізону ЗСУ. Він вів до Авдіївського коксохімічного заводу, а звідти на Ластівчине та Орлівку.

Проте Індустріальний проспект — не єдина дорога, яка зв’язує Авдіївку з рештою позицій. Є ще одна асфальтована дорога, яка веде з авдіївського мікрорайону “Хімік” до селища Північне. Проте вона знаходиться ближче до позицій окупантів, тому вона небезпечніша.

Крім того, є ґрунтові дороги, але зараз користуватися ними не вийде, бо через багнюку там буде застрягати техніка.

“Ситуація в Авдіївці щодня погіршується. Логістика сьогодні знаходиться повністю під вогневим контролем ворога, внаслідок чого заїзд та виїзд у місто це лотерея. Слід приймати рішення, які насамперед збережуть найцінніше — життя бійців, і не перетворювати Авдіївку на чергову “фортецю” з піснями та віршами”, — вважають автори DeepState.

Війська РФ перерізали дорогу, яка веде до коксохімічного заводу, — DeepState

Як повідомляли Українські Новини, з прифронтової Авдїівки вперше за два роки на відпочинок відводять деякі підрозділи 110 окремої механізованої бригади. На їх місце заступає свіже підкріплення.

Залишити відповідь