У Авдіївку підійшло підкріплення. Деякі підрозділі відійдуть на ротацію вперше за два роки

У Авдіївку підійшло підкріплення. Деякі підрозділі відійдуть на ротацію вперше за два роки

З прифронтової Авдїівки вперше за два роки на відпочинок відводять деякі підрозділи 110 окремої механізованої бригади. На їх місце заступає свіже підкріплення.

Про це розповів начальник служби зав’язків з громадськістю 110 ОМБр Іван Сєкач в етері “Радіо Свобода”.

За його словами, 110 ОМБр вже не має можливостей, щоб утримувати місто.

“Вперше за майже два роки функціонування 110 окремої механізованої бригади деякі наші підрозділи повноцінно вивели з боїв для відпочинку та ротації. Дійсно, прийшло підкріплення”, — розповів Сєкач.

Проте він не назвав, про який саме підрозділ є мова.

Сєкач наголосив, що в Авдіївці тривають бої — російські війська мають намір перерізати лінію постачання до міста. Перед російськими військовими поставили задачу: взяти Авдіївку до виборів президента РФ. Вибори мають відбутися у березні цього року.

“Вони мають повноцінну перевагу в авіації, тобто ми не можемо ніяк повпливати на авіанальоти, на бомбардування міста і наших позицій. У них величезна кількість особового складу, з яким вони не рахуються, і вони експериментують постійно різними групами, використовуючи бронетехніку”, — пояснив Сєкач.

Як повідомляла Реальна Газета, окупантам вдалося розвинути прогрес, досягнутий на півночі Авдіївки. Вони практично перерізали одну з доріг, якою здійснюється постачання гарнізону міста.

Залишити відповідь