“Віджаті” у луганчан квартири віддаватимуть силовикам

“Віджаті” у луганчан квартири віддаватимуть силовикам

Місцеві та російські силовики будуть у пріоритеті, коли розподілятимуть квартири, конфісковані у жителів окупованої частини Луганської області. У списку також “працівники соціальної сфери” і ті, хто втратив житло.

Відповідний закон ухвалили так звані “депутати” “народної ради ЛНР”, пише пропагандистський сайт ЛІЦ.

“Законом передбачається надання у користування житлових приміщень, які мають ознаки безгосподарного майна, у пріоритетному порядку службовцям відомств силового блоку та працівникам соціальної сфери, а також громадянам, які втратили житло і перебувають на обліку як такі, що потребують житлових приміщень”, — йдеться у повідомленні.

“Безгосподарним майном” окупанти та колаборанти називають квартири, власники яких виїхали, не платять комунальні послуги або не оформили майнові права згідно з російським законодавством. Людям погрожують конфіскацією нерухомості, якщо вони не приїдуть на окуповану територію і не отримають російські паспорти.

Як повідомляла Реальна Газета, у березні 2024 року “депутати” так званого угруповання “ЛНР” домовилися відбирати житло в українців, які виїхали із захопленої території Луганської області.

Нагадаємо, раніше у квітні цього року в мережі було опубліковано список квартир у Луганську, які окупанти збираються віджати у власників.

Станом на початок червня окупаційна адміністрація підконтрольного росіянам Луганська мала намір визнати безхазяйними ще 49 квартир луганчан, які раніше покинули місто.

Залишити відповідь