“ЛНР” збирається відбирати квартири тих, хто виїхав з окупації

“ЛНР” збирається відбирати квартири тих, хто виїхав з окупації

“Депутати” угруповання “ЛНР” домовилися відбирати майно тих українців, які виїхали з окупованої території і ухвалили потрібний “закон”.

Про це повідомляє пропагандистський ресурс “Луганськ 24”.

Квартири тих, хто виїхав з окупації, визнаватимуть “безхазяйним”. Для цього збиратимуть заяви від “свідків”, які заявлять, що в квартирі з 2014 року ніхто не живе, а мешканці не збираються повертатися в окупацію. Вирішуватиме, яке житло визнати безхазяйним, буде спеціальна комісія та “уповноважені органи” на підставі обстеження приміщень.

Якщо житло визнають безхазяйним, про це повідомлять у місцевих газетах. Якщо протягом 30 днів хазяїн не з’явиться, то житло передадуть окупаційній адміністрації.

Нагадаємо, 25 березня голова угруповання “ЛНР” Леонід Пасічник заявив, що “республіка” планує “націоналізувати” житло тих, хто виїхав з окупованої території починаючи з 2014 року.

Розмови про віджим квартир в Луганську тривають з 2014 року. У 2023 році ватажок угруповання “ЛНР” Леонід Пасічник підписав “указ”, яким дозволив привласнення нерухомості, що нібито було покинуте власниками.

Залишити відповідь