В Сєвєродонецьку окупанти збираються селити людей у пункти тимчасового проживання

В Сєвєродонецьку окупанти збираються селити людей у пункти тимчасового проживання

В окупованому Сєвєродонецьку окупаційна адміністрація створили п’ять пунктів тимчасового розміщення для людей, чиє житло було зруйноване.

Про це заявив так званий “перший заступник очільника міської адміністрації” Юрій Крестьянніков, передає сепаратистський сайт “ЛИЦ”.

“Щоб жителі Сєвєродонецька, які або втратили житло повністю, якщо воно зруйноване, або з тих будинків, які не потрапляють насамперед під увімкнення опалення, щоб вони могли перезимувати цю зиму. Для цього ці пункти й створюються”, — заявив Крестьянніков.

За його словами, всього пункти зможуть прийняти дві тисячі осіб. В цих приміщеннях є вода, тепло та електрика, обладнані спальними місцями, місцями для приготування їжі та харчоблоками.

Відкрити всі такі пункти обіцяють до 25 грудня: зараз їх ще будують і заселяють туди людей по мірі готовності приміщень.

В Сєвєродонецьку окупанти збираються селити людей у пункти тимчасового проживання

Як повідомляла Реальна Газета, місто Сєвєродонецьк Луганської області сильно постраждало під час бойових дій. Згодом окупанти заявили, що понад половина будинків в місті не підлягає ремонту. Проте замість масштабного відновлення “адміністрація” почала зламувати квартири тих містян, які поїхали подалі від бойових дій та стверджувати, що заселять туди сторонніх людей, яким нема де жити. У місті з’явилися оголошення  з довгими переліками квартир, які хочуть передати в так званий “маневрений фонд”. Таких квартир десятки в кожному будинку.

Не в змозі організувати централізоване опалення, окупаційна “адміністрація” запропонувала жителям Сєвєродонецька дрова, щоб вони опалювали ним свої квартири.

Зараз окупаційна “адміністрація” намагається зімітувати повернення до “нормального” життя, влаштовуючи квести та покази радянських фільмів.

Залишити відповідь