Опалення нема, зате є дрова. Жителям багатоповерхівок Сєвєродонецька порадили альтернативні способи опалення

Опалення нема, зате є дрова. Жителям багатоповерхівок Сєвєродонецька порадили альтернативні способи опалення

Окупаційна адміністрація Сєвєродонецька не змогла налагодити теплопостачання по всьому місту, тому пропонує підвозити людям дрова, щоб вони могли опалювати свої квартири. Вода та каналізаціє теж в місті не скрізь.

Про це повідомив мер міста Олександр Стрюк.

За його словами, окупанти так і не змогли запустити систему центрального опалення, тому пропонують людям опалювати квартири дровами. Дрова планують підвозити під будинки.

Вода теж є не у всіх. Найчастіше, тиску вистачає подати її не вище другого поверху. Каналізаційну систему теж не вдалося відновити.

Крім того, Олександр Стрюк підтвердив, що російські окупанти мінують об’єкти інфраструктури Сєвєродонецька, а також територію поблизу міста.

Як повідомляла Реальна Газета, місто Сєвєродонецьк Луганської області сильно постраждало під час бойових дій. Згодом окупанти заявили, що понад половина будинків в місті не підлягає ремонту. Проте замість масштабного відновлення “адміністрація” почала зламувати квартири тих містян, які поїхали подалі від бойових дій та стверджувати, що заселять туди сторонніх людей, яким нема де жити. У місті з’явилися оголошення  з довгими переліками квартир, які хочуть передати в так званий “маневрений фонд”. Таких квартир десятки в кожному будинку.

Зараз окупаційна “адміністрація” намагається зімітувати повернення до “нормального” життя, влаштовуючи квести та покази радянських фільмів.

Залишити відповідь