В “Ощадбанку” підтвердили повернення перевірок. Як пройти фізичну ідентифікацію тим, хто залишився в окупації

В “Ощадбанку” підтвердили повернення перевірок. Як пройти фізичну ідентифікацію тим, хто залишився в окупації

Пенсіонери з числа внутрішньо переміщених осіб все одно мають з’явитися у відділенні “Ощадбанку”, попре те, що частина з них знаходиться на окупованій території відрізаною від підконтрольній Україні території.

Про це розповіла начальниця філії Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк» Ганна Прасол.

Перевірки стосуються тих, хто став переселенцем до 24 лютого 2022 року. Вони у будь-якому разі мають звернутися до відділень Ощаду, незалежно від того, знаходяться вони на окупованій території чи за кордоном.

“Зараз Ощадбанком проводиться розсилка смс-повідомлень через месенджер Viber. Якщо клієнти не мають можливості отримувати повідомлення у месенджері Viber щодо проходження ідентифікації, то вони мають змогу звернутися на сайт Ощадбанку, залишити своє письмове звернення і отримати інформацію, коли саме їм належить пройти ідентифікацію”, — розповіла Ганна Прасол.

Переселенці повинні мати при собі паспорт і картку.

“У всіх клієнтів з-поміж ВПО буде певний час для проходження фізичної ідентифікації. Термін, у який вони мають звернутися до “Ощадбанку” для проходження ідентифікації, буде прописаний у смс-повідомленнях”, — стверджує представниця “Ощадбанку”.

Вона підкреслила, що якщо ВПО таку ідентифікацію не пройде, то його рахунок заблокують тільки на видаткові операції.

“Щодо питань припинення чи продовження нарахування коштів, то вони перебувають у компетенції інших органів — Пенсійного фонду України чи органів соціального забезпечення”, — уточнила Прасол.

Нагадаємо, в “Ощадбанку” заявили, що повернення перевірок пов’язане із закінченням карантину.

Залишити відповідь