Тепер офіційно. “Ощадбанк” з 1 вересня повертається до перевірок пенсіонерів-переселенців

Тепер офіційно. “Ощадбанк” з 1 вересня повертається до перевірок пенсіонерів-переселенців

“Ощадбанк” з 1 вересня оновлює фізичну ідентифікацію для тих клієнтів з числа внутрішньо переміщених осіб, які отримують пенсію чи соціальну допомогу. Для цього треба буде фізично прийти у відділення “Ощадбанку”.

Про це повідомляє пресслужба “Ощадбанку”.

До повномасштабного вторгнення така вимога вже була, і пенсіонери, які жили на окупованій частині Луганщини, були змушені раз на 6 місяців проходити лінію розмежування для і відвідувати відділення “Ощадбанку”. Проте через пандемію  COVID-19 така норма була тимчасово скасована.

Якщо людина не пройду фізичну ідентифікацію, операції за рахунком припинять.

“Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 637 від 05.11.2014 пенсіонерам — внутрішньо переміщеним особам, які мають електронне пенсійне посвідчення (ЕПП), та одержувачам соціальної (адресної) допомоги — внутрішньо переміщеним особам необхідно проходити фізичну ідентифікацію у “Ощадбанку” кожні шість місяців. До отримання ЕПП пенсіонери — внутрішньо переміщені особи повинні проходити фізичну ідентифікацію в будь-якому відділенні “Ощадбанку” кожні три місяці”, — йдеться у повідомленні банку.

В “Ощадбанк” треба з’явитися з наступними документами:

  • паспортом або іншим документом, що засвідчує особу;
  • основною платіжною карткою або основним електронним пенсійним посвідченням.

При цьому в повідомленні не пояснюється, як бути з тими пенсіонерами, які знаходяться на окупованій території та фізичної можливості виїхати не можуть.

Нагадаємо, в пенсійному фонді вже попереджали, що пенсіонери, у яких є електронне пенсійне посвідчення, мають проходити ідентифікацію раз на 6 місяців. Якщо такого посвідчення нема, то ідентифікація проходитиме раз на 3 місяці.

Залишити відповідь