В “ЛНР” вважають, що вибух на газопровіді спланували та шукають “диверсантів”. Знову

В “ЛНР” вважають, що вибух на газопровіді спланували та шукають “диверсантів”. Знову

В угрупуванні “ЛНР” заявили, що знайшли на місці вибуху газопроводу в Лутугіному вибухівку та почали розслідувати “диверсію”.

Про це повідомляє підконктрольний угрувуванню сайт ЛІЦ.

Стверджується, що на місці загоряння вибухотехніки знайшли близько 500 грамів вибухівки. Силовики “ЛНР” почали розслідувати спаву про вибух як “диверсію”.

19 лютого 2022 року. До повномасштабного вторгнення залишається менше тижня. Внаслідок вибуху починається сильна пожежа, без газу залишаються майже 100 абонентів.

 Перший вибух стався близько 23 години вечора в районі вулиць Фрунзе та 2-а Біломорська в районі Малої Вергунки.  Пожежу гасили близько години.

Другий вибух пролунав близько 23:40 на вулиці Веселогорівська у Кам’янобродському районі.  Раніше у соціальних мережах заявляли, що у другому випадку вибухнула газова заправка, але потім у ЗМІ почали стверджувати, що другий вибух теж був на газопроводі.

 В обох випадках угруповання “ЛНР” називає вибухи диверсіями.

Раніше, 15 лютого 2021 року на газопроводі в районі вулиці 2-а Біломорська стався вибух та пожежа.  Висота полум’я сягала 20 метрів.  Угруповання “ЛНР” теж назвало вибух диверсією та звинуватило в усьому Україну.

 15 січня вибухнув магістральний газопровід “Лутугине – Хрящувате”.  У “ЛНР” розслідували НП як “диверсію” та “теракт”.

Проте, за словами місцевих жителів, вибухи на газопроводах ставалися як у 80-х, так і в 90-х. Наслідками диверсій вони не були. Зараз в Луганську аномальні морози до -19 градусів вночі, а газопроводи давно не ремонтувалися. Про затримання “диверсантів” в угрупованні не повідомляли.

Залишити відповідь