В “ЛНР” “боряться” з вискоими цінами та роблять з відкриттів магазинів свято

В “ЛНР” “боряться” з вискоими цінами та роблять з відкриттів магазинів свято

В угрупованні борються і не можуть побороти високі ціни

Угруповання “ЛНР” вдруге за місць оголосило боротьбу з високими цінами. На аналогічний наказ, виданий пару місяців тому, в угрупуванні уваги не звернули.

Про це повідомили в Луганській ОВА.

В угрупуванні хочуть, щоб націнка на харчі була не більшою за 5% від собівартості. Там зробили декілька показових перевірок, які не торкнулися торговельних мереж з РФ. Інших дій не чинили.

В Луганській ОВА пов’язують повторну заяву виборами у РФ, які будуть у березні, щоб закцентувати увагу нібито на допомозі окупованому регіону. Тому голова угрупування “ЛНР” Леонід Пасічник підписав указ «Про регулювання цін та (або) їх граничних рівнів на окремі види товарів у період дії військового стану».

Також він рекомендував своїй «народній раді» запровадити адміністративну відповідальність за порушення регулювання.

Нагадаємо, Пасічник підписав “указ”, яким заборонив в’їзд на окуповану частину Луганської області для понад 400 осіб. У списку, раптово, опинилися й ідеологи “руського міра”.

Було Metro, стало “Манго”. У Луганську окупанти відкривають магазин у “віджатій” будівлі міжнародної торговельної мережі

Уже завтра в окупованому Луганську відкриється гіпермаркет під назвою “Манго”. Окупанти розмістили його в будівлі, де до подій 2014 року знаходився магазин німецької мережі Metro.

Про відкриття магазину протягом останніх кількох днів повідомляють самі окупанти.

За словами окупантів, магазин відкриється в четвер, 21 грудня. Розташований він у Луганську, за адресою — вулиця Андрія Ліньова, 120.

До початку конфлікту на Донбасі 2014 року в будівлі за цією адресою працював магазин німецької дрібнооптової торгівлі Metro AG.

Він був розграбований бойовиками терористичного угруповання “ЛНР” та місцевими жителями в липні 2014 року.

Після розграбування територія магазину Metro була закрита для сторонніх. За деякою інформацією, там розташовувалася одна з баз або склад бойовиків.

В “ЛНР” “боряться” з вискоими цінами та роблять з відкриттів магазинів свято
Покинута будівля гіпермаркету Metro в окупованому Луганську (архівне зображення). Фото: Максим Мирович

Була інформація про те, що будівля магазину піддавалася обстрілу під час “гарячої фази” конфлікту на Донбасі.

Сліди пошкоджень будівлі видно на супутникових картах сервісу Google Maps, який, ймовірно, весь цей час не оновлював зображення окупованого міста.

В “ЛНР” “боряться” з вискоими цінами та роблять з відкриттів магазинів свято
Будівля гіпермаркету Metro в окупованому Луганську. Зображення явно не оновлювалося кілька років. Фото: Google Maps

Згідно з інформацією з відкритих джерел, власником магазину “Манго” є товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) “Транспортна компанія “Вояж””.

Зазначимо, що цій компанії належить мережа магазинів під назвою “Матрьошка”, що працює в кількох містах на окупованій частині Луганської області.

Бойовики угруповання “ЛНР” ще влітку цього року обіцяли, що на місці пошкодженого і занедбаного магазину Metro буде відкрито новий гіпермаркет.

Варто зауважити, що це перший магазин такого масштабу, який відкрився на окупованій території Луганської області за останні десять років.

Як повідомляла Реальна Газета, раніше в грудні терористи з угруповання “ЛНР” вдруге за місяць оголосили боротьбу з високими цінами на окупованій частині Луганщини.

В “ДНР” випустили марку з окупованої Мар’їнки. Зображення зруйнованого міста на ній нема

На окупованій частині Донецької області російські загарбники випустили поштову марку, присвячену окупації Мар’їнки.

Про це повідомляє підконтрольна угрупуванню “ДНР” “Пошта Донбасу”.

“У центрі щита зображені колос, що символізує багатство землі, і ластівка, що ширяє в небі, що втілює відродження та оновлення”, — йдеться в повідомленні.

Проте саме місто, яке знищили росіяни, на марці зобразити посоромилися.

В “ЛНР” “боряться” з вискоими цінами та роблять з відкриттів магазинів свято

Як повідомляла Реальна Газета, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що російська армія захопила Мар’їнку в Донецькій області.

Крім того, зараз Мар’їнка являє собою руїни, де нема місцевих жителів і жодної вцілілої будівлі. Місто повністю зруйноване. Може йти мова лише про захоплення території, на якій колись було місто.

Раніше проект DeepState писав, що Сили оборони України контролюють менше ніж 10 відсотків території Мар’їнки — міста в Донецькій області.

13 грудня командувач угруповання військ ЗСУ “Таврія” бригадний генерал Олександр Тарнавський закликав не вірити фейкам росіян про нібито захоплення Мар’їнки.

Як зайти в “Ощадбанк” з окупованої території

Виплати українських пенсій на картки можуть припинитися вже у січні. Постраждають ті, хто не пройшов ідентифікацію. Але як її пройти пенсіонеру, якщо він опинився на окупованій території?

Ваш телефон — бомба уповільненої дії, якщо ви перетинаєте кордон з Росією. Розповідаємо, як його почистити

Вміст мобільного телефону може становити небезпеку на окупованій території. Щоб уникнути проблем під час перевірок та фільтрації, потрібно знати, як очистити Ваш мобільний телефон.

Залишити відповідь