Україну знають абсолютно всі. Пригожин заявив, що цілі вторгнення провалені

Україну знають абсолютно всі. Пригожин заявив, що цілі вторгнення провалені

Ватажок найманців Євген Пригожин вважає, що вторгнення в Україну (яке в Росії називають “спеціальною військовою операцією”) призвело до наслідків, протилежних тим, які на початку нападу на Україну ставив Володимир Путін.

Про це лідер “ПВК Вагнера” та військовий злочинець Євген Пригожин заявив заявив в інтерв’ю російському пропагандисту Костянтину Долгову.  

“Спецоперація робилася заради… денацифікації. Українці були просто колишньою республікою СРСР. Ми зробили Україну нацією, яка відома всім у всьому світі. Це як, я не знаю, як греки за часів процвітання Греції, або римляни. Ми легітимізували Україну. Україна стала країною, яку знають абсолютно скрізь”, — заявив Пригожин, критикуючи “денацифікацію”.

Також він впевнений, що ніякої “демілітаризації” не відбулося, а сталося навпаки.

“Тепер, що стосується демілітаризації. Якщо у них на початок спецоперації було умовних 500 танків, тепер у них 5000 танків. Якщо у них воювати вміло 20 тисяч осіб, то тепер вміють воювати 400 тисяч осіб. Як же ми її демілітаризували? Виходить, ми навпаки, хрін знає як мілітаризували”, — вважає військовий злочинець.

Як повідомляла Реальна Газета, ватажок “ПВК Вагнер” Євген Пригожин заявив, що його найманці повністю захопили Бахмут та вийшли на його західні околиці. В ЗСУ цю інформацію спростували.

Проте тепер Пригожин хоче, щоб його “ПВК” покинула Бахмут до 1 червня.

Залишити відповідь