У ЗСУ спростували заяви “вагнерівців” про повне захоплення Бахмута

У ЗСУ спростували заяви “вагнерівців” про повне захоплення Бахмута

Вчергове ватажок найманців з “ПВК Вагнера” Євген Пригожин заявив, що Бахмут в Донецькій області нібито впав та повністю захоплений росіянами. І вчергове Міноборони України спростували цю заяву.

Так, 20 травня о 12:00 з’явилося повідомлення від Пригожина про захоплення міста.

“224 дні тривала операція зі взяття Бахмута, почалася 8 жовтня 2022 року, щоб дати можливість пошарпаній російській армії отямитися. Тут були лише ПВК “Вагнер”, тут не було, як розповідав Конашенков, ВДВ РФ, хто міг би нам допомагати”, — заявив ватажок найманців.

При цьому Пригожин знову звинуватив російське військове командування в тому, що “вагнерівцям” довелося з ними боротися.

“Особливо це стосується Шойгу та Герасимова, які перетворили війну на власну розвагу. Вони вирішили, що їхні примхи на війні виконуватимуться, але через їхні примхи загинуло вп’ятеро більше хлопців, ніж мало загинути”, — заявив він і додав, що тепер відправляє найманців на відпочинок.

При цьому приблизно о 16 годині заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що місто ще тримається.

“У Бахмуті важкі бої. Ситуація критична. Разом з тим, наші війська тримають оборону в районі “Літак”. Станом на зараз наші захисники контролюють певні промислові та інфраструктурні об’єкти цього району та приватний сектор”, — написала вона в Telegram.

Як повідомляла Реальна Газета, 19 травня Інституту вивчення війни наголошував, що Сили оборони України перехопили тактичну ініціативу на Бахмутському напрямку внаслідок низки наступальних операцій.

Залишити відповідь