У ЗСУ спростували, що військові 47 окремої механізованої бригади перейшли з Бердичів до Очеретиного

У ЗСУ спростували, що військові 47 окремої механізованої бригади перейшли з Бердичів до Очеретиного

Військові 47 окремої механізованої бригади не покидали своїх позицій в районі села Бердичі, що під Авдіївкою і не переміщалися до селища Очеретине.

Про це йдеться в заяві бригади.

“Наразі в публічній площині ми спостерігаємо заяви, що 47 бригада зайняла позиції в Очеретиному. Ця інформація недостовірна, адже воїни не покидали свої бойові порядки в районі Бердичів”, — пояснили бійці.

Там зазначили, що раніше військові чотири місяці утримували позиції в районі Степового, не допустивши оточення Авдіївки.

“Тоді ворог зазнав безпрецедентних втрат: як у живій силі, так і техніці. Після чого російські окупанти перегрупувалися та змінили напрямок удару”, — розповіла бригада.

Наразі ж військовослужбовці вже два місяці тримають визначені рубежі в районі Бердичів, що під Авдіївкою. Водночас у заяві зазначили, що екіпажі “бредлі”, танкісти та оператори ударних дронів бригади “завжди допомагають суміжним підрозділам”.

Військові припустили, що їх машини побачили недалеко від зон відповідальності сусіднього підрозділу та зробили хибні висновки.

Як повідомляла Реальна Газета, аналітики американського Інституту вивчення війни вважають, що наступ росіян у районі Очеретине Донецької області спрямований на просування до адміністративного кордону регіону в районі міста Покровськ.

Залишити відповідь