У Росії у шахрайстві підозрюють полковника, якого звинувачують у різанині в Бучі

У Росії у шахрайстві підозрюють полковника, якого звинувачують у різанині в Бучі

У країні-агресорі Росії затримали командира 83-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС РФ, полковника Артема Городилова, який здійснював звірства у Бучі.

Про це повідомило прокремлівське видання “Комерсант”.

Російського військового підозрюють в особливо великому шахрайстві. Йому збираються призначати запобіжний захід. Проте про які саме розкрадання йде мова — невідомо.

Про Артема Городилова стало відомо широкому загалу після того, як видання The New York Times опублікувало своє розслідування щодо масових вбивств українців на вулиці Яблонській у Бучі. Звірства чинили десантники з 234-го десантно-штурмового полку під командуванням тоді ще підполковника Артема Городилова. Розслідування базувалося на записах телефонних розмов та позивних, які використовували командири на російських радіоканалах.

За словами жителів Бучі, російські окупантів відбирали мобільні телефони у місцевих. Телефони також відбирали у тих, кого росіяни вбили. Журналісти NYT отримали від української влади базу даних усіх дзвінків та повідомлень, які надходили з Бучанського району до Росії протягом березня 2022 року. Потім росіяни використовували ці телефони, щоб спілкуватися між собою і дзвонити додому.

Проаналізувавши телефонні номери, набрані російськими солдатами, і виявивши профілі у соціальних мережах, пов’язані з членами їхніх сімей, журналісти підтвердили два десятки десантників як військовослужбовців 234-го полку.

Як повідомляла Реальна Газета, суд в окупованому Луганську засудив до 11 років позбавлення волі російського військового Ірека Магасумова звання, героя Росії, за вбивство 18-річної дівчини у серпні 2023 року.

Залишити відповідь