Героя Росії приговорили до 11 років колонії за вбивство 18-річної дівчини у Луганську

Героя Росії приговорили до 11 років колонії за вбивство 18-річної дівчини у Луганську

Суд в окупованому Луганську засудив до 11 років позбавлення волі російського військового Ірека Магасумова звання, героя Росії, за вбивство 18-річної дівчини у серпні 2023 року.

Про це повідомляє російське видання “Коммерсант”.

Кім того, суд позбавив Магасумова звання “героя Росії”. Військове звання підполковника та три ордени за мужність йому залишили.

Магасумов — підполковник із 74-ї мотострілкової бригади, дислокованої в Кемеровській області. За версією слідства, він у стані алкогольного оп’яніння вистрілив у 18-річну дівчину, з якою познайомився в луганському барі. Туди  він прийшов разом зі старшим лейтенантом Павлом Яськевичем.

Після затримання Магасумов стверджував, що застрелив дівчину випадково, бо хотів похизуватися зброєю.

Крім того, за вбивцю витупався колишній кузбаський губернатор-єдинорос Сергій Цивільов. У листі голові СК Бастрикіну він стверджував, що Магасумов “з честю виконує свій військовий борг” в Україні.

Як повідомляла Реальна Газета, у Росії завершили розслідування справи “героя РФ”, заступника командира 74-ї окремої мотострілецької бригади Ірека Магасумова, якого звинувачують у вбивстві дівчини в окупованому Луганську.

Залишити відповідь