У Росії стверджують, що ідентифікували останки загиблих під час катастрофи Іл-76

У Росії стверджують, що ідентифікували останки загиблих під час катастрофи Іл-76

Російська сторона стверджує, що нібито ідентифікувала останки загиблих під час катастрофи Іл-76 у Білгородській області.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на Слідчий комітет.

Там стверджують, що вилучили з місця авіатрощі 670 фрагментів тіл загиблих. Після цього встановили, що фрагменти тіл належать 6 членам екіпажу, 3 співробітникам військової поліції та 65 українським військовослужбовцям, які нібито перебували на борту.

Росіяни стверджують, що у полонених береться в обов’язковому порядку генетичний матеріал, тому далося порівняти зразки із знахідками на місці катастрофи.

Українська сторона направила запит російській, щоб та передала тіла тих, хто начебто загинув під час авіатрощі. Однак Росія поки що на це не погодилась. За словами представника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова, міжнародне розслідування, якого вимагає Україна, залишається актуальним.

Як повідомляла Реальна Газета, російська сторона після кількох дів тяганини надала список полонених військових, яких мала повернути 24 січня. Вони могли знаходитися на борту літака Іл-76, який розбився у Бєлгородській області. Переданий список збігається з тим, який раніше публікували російські пропагандисти.

Залишити відповідь