У РФ оголосили, куди будуть відправляти строковиків, яких наберуть на анексованих територіях

У РФ оголосили, куди будуть відправляти строковиків, яких наберуть на анексованих територіях

У Росії вияснили, що окуповані частини Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей віднесуть до територій з жарким кліматом при проходженні військової служби.

Про це йдеться у постанові Уряду РФ.

Росія вже не приховує, що буде набирати строковиків на окупованих частинах України та відправляти їх в свою армію. Щоправда, стверджується, що служити на Далекий Схід чи за Полярне коло не відправлять, а відправлять туди, де більш звичний для жителів України клімат.

Окупати стверджують, що строковикам видадуть речі, необхідні для проходження служби на території з жарким кліматом.

До таких територій відноситься, зокрема, Донбас та південь України, де зараз точаться бойові дії. Отже, строковики можуть опинитися там. Осінньо-зимова призовна компанія в РФ наразі завершена, проте чи будуть жителів непідконтрольної території забирати в армію весною, поки невідомо.

Як повідомляла Реальна Газета, зараз у РФ іде підготовка до другої хвилі мобілізації. Є свічення про друк повісток та установку палаток на території деяких російських військкоматів. Цілями цієї хвилі мобілізації стануть, в першу чергу, росіяни. За даними ГУР України, прикордонники вже отримали розпорядження не випускати за кордон військовозобов’язаних — навіть тих, хто придатний для служби лише умовно. Оголосити новий етап мобілізації можуть вже найближчим часом.

Залишити відповідь