Українська розвідка довідалася, що у РФ закрили кордони для військовозобов’язаних

Українська розвідка довідалася, що у РФ закрили кордони для військовозобов’язаних

У Росії з 9 січня обмежили виїзд із країни військовозобов’язаним, зокрема обмежено придатним до служби, що може передувати новій хвилі мобілізації.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

“З 9 січня 2023 року з 00:00 прикордонним управлінням ФСБ Росії забезпечити обмеження виїзду за межі території РФ громадян, які мають висновок про готовність до військової служби за категоріями “А”, “Б” і “В””, — ідеться в наказі, який ФСБ направила в усі прикордонні управління країни.

Заборона означає, призовникам категорії “В” буде заборонений виїзд в усіх пунктах пропуску на всіх напрямках. В мирний час таких людей звільняють від призову, від військових зборів і зараховують до запасу.

У Кремлі вже назвали повідомлення про заборону виїзду чоловіків за кордон неправдою.

Як повідомляла Реальна Газета, в РФ скоро має розпочатися нова хвиля мобілізації. Раніше повідомлялося, що це мало статися ще 5 січня. Проте публікація цієї інформації ГУР могла змінити плани росіян, і початок мобілізації перенесли.

В той же час, президента РФ Володимира Путіна закликали закрити кордони країни та оголосити масштабну мобілізацію для протистояння країнам заходу, які нібито згуртувалися для знищення Росії. Авторками заклику стали “солдатські удови” раніше загиблих мобілізованих.

Залишити відповідь