У Луганську “герой Росії” грався з пістолетом та вбив 18-річну дівчину

У Луганську “герой Росії” грався з пістолетом та вбив 18-річну дівчину

У окупованому Луганську російський військовий — підполковник Ірек Магасумов вбив 18-річну дівчину, коли демонстрував їй свій пістолет. Зараз вбивця знаходиться під арештом.

Про це повідомляє російський телеграм-канал Mash.

Магасумов скоїв вбивство 11 серпня, проте відомо про нього стало лише зараз. В цей день Ірек Магасумов відпочивав у барі з іншим військовим — старшим лейтенантом Павлом Яськевичем. Обидва вони служать в 74-ї ОМСБР, що дислокується у Кузбасі. Там він познайомився з двома 18-річними дівчатами — Марією та Христиною (імена змінені). Стверджується, що дівчата самі попросили постріляти зі зброї, проте в результаті вбили одну з них.

Існує дві версії того, що було далі. За однією з них, Магасумов був змушений терміново залишити компанію і дівчат та йти до своїх товаришів по службі, на яких нібито напали. Яськевич залишився з дівчатами. Прибираючи зброю, він випадково спустив курок і влучив у Христину. Злякавшись, він зник з місця, а дівчина померла в машині швидкій.

За другою версією, Магасумов весь час залишався з дівчатами і це він вистрелив в одну з них, бо був п’яний. 16 вересня йому висунули звинувачення. Слідство схиляється саме до другої версії подій.

2 серпня Путін особисто нагородив Магасумова званням Героя Росії.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому Луганську бензовоз російських військових переїхав дівчину на пішохідному переході та навіть не зупинився.

Залишити відповідь