Те ж саме, що робив Гітлер. Зеленський відреагував на заяви Путіна

Те ж саме, що робив Гітлер. Зеленський відреагував на заяви Путіна

Президент України Володимир Зеленський порівняв вимоги кремлівського диктатора Володимира Путіна відмовитися від чотирьох українських областей з вимогами, які колись висував Адольф Гітлер.

Про це він сказав в інтерв’ю італійському медіа SkyTG24.

“Він хоче частину наших окупованих територій і неокуповані теж. Він говорить про регіони нашої країни. І це не зупиниться. Замороженого конфлікту не буде”, — сказав Зеленський.

Зеленський підкреслив, що Путін відродженням нацизму, і закликав не довіряти словам диктатора.

“Це те ж саме, що зробив Гітлер, коли сказав: «Дайте мені частину Чехословаччини, і на цьому все закінчиться». Але ні, це брехня, історична брехня. Після цього була Польща, потім окупація всієї Європи. Ви знаєте, що ця хвиля нацизму ніколи не зупиняється. Він приходив у різні місця на світі, тому ми не повинні довіряти цим повідомленням, адже Путін іде тим же шляхом. Сьогодні він говорить про чотири регіони, раніше він говорив про Крим і Донбас”, — пояснив Зеленський.

Нагадаємо, російський диктатор заявив, що однією з умов для початку переговорів із Києвом є повне виведення українських військ із Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Також Україна має заявити про відсутність планів вступити в НАТО.

Залишити відповідь