Ситуація складна, але контрольована. Тарнавський розказав про відступ з Авдіївки

Ситуація складна, але контрольована. Тарнавський розказав про відступ з Авдіївки

В Авдіївці тривають вуличні бої, а частина захисників міста відступила на більш захищені рубежі. Ситуацію у місті командувач оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія Олександр Тарнавський назвав складною, але контрольованою.

Про це він написав у Telegram.

“Станом на 23:00 15 лютого 2024 року ситуація в Авдіївці складна, але контрольована. Запеклі бої точаться в межах міста. Наші війська застосовують усі наявні сили та засоби для стримування ворога”, — йдеться у повідомленні.

Бригадний генерал зазначив, що згідно з прийнятим рішенням відбувається планове підсилення підрозділів та здійснюється маневр військами на загрозливих напрямках.

Крім того, за його словами, виділений додатковий ресурс боєприпасів та інших засобів ураження.

Як повідомляла Реальна Газета, напередодні українські OSINT-аналітики заявили про успіхи росіян на півночі Авдіївки. Також окупанти нібито просунулися на південь від міста.

А сьогодні вранці командир 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Андрій Білецький підтвердив, що підрозділ був екстрено перекинутий в Авдіївку.

Нагадаємо, в Авдіївці продовжують залишатися близько 900 мирних жителів, а єдина дорога для евакуації перебуває під вогневим контролем росіян.

Залишити відповідь