Білецький підтвердив, що 3-ю штурмову бригаду екстрено перекинули в Авдіївку

Білецький підтвердив, що 3-ю штурмову бригаду екстрено перекинули в Авдіївку

Третя окрема штурмова бригада (3-тя ОШБр) ЗСУ підтвердила, що її екстрено перекинули в Авдіївку Донецької області для посилення гарнізону міста.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому в офіційному Telegram-каналі бригади.

“Третя окрема штурмова бригада підтверджує, що була терміново передислокована для посилення українських військ у районі Авдіївки”, — повідомили в 3-й ОШБр.

У бригаді розповіли, що на момент заходу підрозділу в Авдіївці склалася надзвичайно критична ситуація.

Командир 3-ї ОШБр Андрій Білецький розповів, що бригада змушена воювати на 360 градусів проти щонайменше семи бригад окупантів, які діють на цій ділянці фронту.

За його словами, від початку наступу в жовтні 2023 року дві російські бригади зазнали критичних втрат, але загальну ситуацію це не полегшує, адже окупанти проводять активну ротацію військ.

Нагадаємо, 12 лютого видання Forbes повідомило з посиланням на власні джерела, що командування Силами оборони України вирішило перекинути 3-тю ОШБр в Авдіївку.

За інформацією видання, українське командування, ймовірно, вирішило спробувати відбити захоплені росіянами позиції в межах міста.

Також очікується, що Сили оборони спробують розблокувати “дорогу життя”, яку днями перерізали окупанти.

Як повідомляла Реальна Газета, упродовж минулих днів російські війська в Авдіївці змогли просунутися на північній та південній околицях міста.

Ми також писали, що голова Донецької ОВА Вадим Філашкін підтвердив, що росіяни взяли під вогневий контроль єдину дорогу для евакуації цивільних з Авдіївки.

Залишити відповідь