Снарядів вистачить на наступний рік. У ISW спрогнозували інтенсивність бойових дій росіян

Снарядів вистачить на наступний рік. У ISW спрогнозували інтенсивність бойових дій росіян

У Росії вистачить власних снарядів в снарядів, які надасть Північна Корея, щоб і у 2024 році вести бойові дії, але вони будуть менш інтенсивними.

Так вважають аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Експерти вважають, що Росія збільшує своє виробництво артилерійських снарядів та одночасно імпортує більше боєприпасів з Північної Кореї. Це може допомогти російським військам підтримувати артилерійський вогонь в Україні у 2024 році. Проте, цей рівень активності ймовірно буде меншим, ніж у 2022 році.

Керівник Розвідувального центру Сил оборони Естонії полковник Антс Ківісельг зазначив, що в Росії залишилося близько чотирьох мільйонів артилерійських снарядів, які можуть бути використані протягом ще одного року в умовах “низької інтенсивності” війни.

За словами Ківісельга, існують повідомлення про те, що Північна Корея доставила до Росії до 1000 контейнерів з боєприпасами, кожен з яких містить від 300 до 500 артилерійських боєприпасів.

За оцінками Ківісельга, це може означати, що Північна Корея подарувала Росії від 300 000 до 500 000 артилерійських боєприпасів, яких, можливо, вистачить на один місяць за поточною нормою використання приблизно 10 000 снарядів на день.

За висновками аналітиків, російська здатність зберігати високий рівень обстрілів може бути підтримана завдяки західним оцінкам потужностей російського артилерійського виробництва та збільшенню поставок від Північної Кореї. Таким чином, Росія може продовжити використовувати артилерійський вогонь в найближчому майбутньому.

Хоча загальне зниження інтенсивності вогню може обмежити здатність російських військ до проведення масштабних наступних операцій, це, ймовірно, не створить значних перешкод для оборонних операцій. Важливим фактором визначення спроможностей України в 2024 році буде підтримка міжнародних партнерів в забезпеченні ефективної вогневої потужності проти російських сил.

Як повідомляла Реальна Газета, після повномасштабного вторгнення СБУ та ГУР тісно співпрацювали з ЦРУ та ліквідували десятки російських чиновників, колаборантів, російських військових та прихильників “руського міра”. Проте американська розвідка іноді була не згодна з діями українських спецслужб.

Залишити відповідь