Щоб русифікувати місто, в окупований Маріуполь завозять мігрантів із депресивних районів РФ

Щоб русифікувати місто, в окупований Маріуполь завозять мігрантів із депресивних районів РФ

У порівнянні з початком 2022 року, населення окупованого Маріуполя зменшилося вдвічі. При цьому частина тих, хто зараз живе в місті — це мігранти з депресивних районів РФ.

Про це повідомила Маріупольська міська рада.

“Псевдомер Маріуполя Олег Моргун заявив, що наразі в окупованому місті проживає 240 тисяч людей. Він видав це за досягнення окупантів. Щоправда, забув зазначити, що до повномасштабного вторгнення росіян у місті проживало понад 540 тисяч людей. Тут вони будували щасливе майбутнє до приходу російських окупантів”, — йдеться у повідомленні.

У Міськраді нагадали, що до повномасштабного вторгнення у місто щороку приїжджали люди. Проте зараз маріупольців у місті залишилося близько 90 тисяч. Більшість з них — це пенсіонери.

За словами чинного мера міста Вадима Бойченка, щоб наповнити місто, туди везуть мігрантів із депресивних районів Росії. За мігрантами їдуть їх сім’ї.

“Саме таким чином загарбники намагаються русифікувати наше українське місто”, — вважає Бойченко.

Як повідомляла Реальна Газета, у тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області росіяни визнали аварійним будинок, де живуть люди. Там відключили комунікації, щоб вижити звідти людей.

Залишити відповідь