У Маріуполі росіяни відключили комунікації в одному з будинків і намагаються вижити звідти людей

У Маріуполі росіяни відключили комунікації в одному з будинків і намагаються вижити звідти людей

У тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області росіяни визнали аварійним будинок, де живуть люди. Там відключили комунікації, щоб вижити звідти людей.

Про це повідомила Маріупольська міська рада.

Під знесення потрапила багатоповерхівка на вулиці Купріна, 75.

Будинок сильно постраждав під час бойових дій. Його мешканці звернулися до окупаційної адміністрації, щоб їм зробили ремонт. Проте там відмовили і заявили, що будинок підлягає знесенню. Переселятися до гуртожитків чи родичів люди відмовилися та почали протестувати проти виселення. Тоді окупаційна адміністрація просто відключила людям світло та воду.

Щоб привернути увагу до біди, жителі будинку вивісили плакати з написами “Відключили світло та воду. Відмовляють у ремонті будинку. Допоможіть!”, “Без комісії зносять дім”.

“Під час блокади росіяни зруйнували 50 відсотків багатоповерхових будинків міста, 52 тисячі сімей залишилися без житла. За часи окупації росіяни знесли близько 460 будинків. Серед них є й повністю зруйновані через обстріли — докази їхнього військового злочину, — і ті, що пошкоджені, але там живуть люди. Ціль окупантів — підготувати більше територій під будинки для продажу росіянам”, — розповів про ситуацію в місті мер Вадим Бойченко.

Як повідомляла Реальна Газета, при спробах окупувати Маріуполь росіяни знищили частину міста. Досі остаточно не підраховано, скільки жителів міста при цьому загинули. Зараз Кремль використовує “відновлення” Маріуполя у пропагандистських цілях.

У Маріуполі росіяни відключили комунікації в одному з будинків і намагаються вижити звідти людей

Щоб повністю відновити зруйнований росіянами Маріуполь знадобиться 20 років, тоді як нагальні ремонтні роботи можна буде зробити за 2 роки.

Окупаційна влада в Маріуполі намагається продати жителям колишнього будинку за адресою вулиця Нахімова, 82, квартири в цьому будинку замість того, щоб дати їх безкоштовно, бо будинок було зруйновано внаслідок бойових дій. Жителі будинку вийшли на мітинг.

Залишити відповідь