Наслідки негоди на окупованій Луганщині без світла

Після грози та сильного вітру понад 43 тисячі жителів окупованої Луганщини залишалися без електропостачання.

Окуповані території

Після грози понад 43 тисячі жителів окупованої Луганщини залишалися без світла

  • 0

Понад 43 тисячі жителів тимчасово  окупованої Луганської області залишалися без світла після грози та сильного вітру. Станом на полудень 26 липня електропостачання було відсутнє через пошкодження сотень трансформаторних підстанцій.

Про це повідомляють пропагандистські телеграм-канали.

Окупаційні служби повідомляли, що станом на 12:00 26 липня без напруги залишалися 507 трансформаторних підстанцій.

До аварійно-відновлювальних робіт залучили 57 бригад. У ліквідації наслідків негоди брали участь понад 170 енергетиків та 53 одиниці спеціальної техніки.

Фахівці ремонтували пошкоджені лінії електропередачі та розчищали траси ЛЕП від повалених дерев.

За інформацією окупаційної адміністрації, усі отримані заявки перебували в роботі, а відновлення електропостачання тривало.

Нагадаємо, угрупування "ЛНР" ухвалило зміни до закону про безхазяйне житло, які дозволяють передавати разом із покинутими квартирами рухоме майно — меблі, побутову техніку та інші речі.

  • 0

0 статей
0 підписників
Powered by FourthEstate

Want a news site like this? Launch your own in minutes.
No code. No developers.