Російські пропагандисти запустили фейк із “зізнанням” Данілова у причетності до теракту у “Крокус Сіті Холі”

Російські пропагандисти запустили фейк із “зізнанням” Данілова у причетності до теракту у “Крокус Сіті Холі”

На російському телеканалі НТВ показали фейковий сюжет, де секретар РНБО України Олексій Данілов нібито “підтверджує” причетність Києва до теракту у підмосковному “Крокус Сіті Холі”.

Про це пише “Детектор Медіа”.

Підробне відео показали на російському пропагандистському телеканалі НТВ у спеціальному випуску новин. Там цитували кадри нібито з українського телемарафону, де Олексій Данілов буцімто підтверджує причетність України до теракту.

“Весело сьогодні у Москві? Вважаю, що дуже весело. Хочеться вірити, що такі веселощі ми будемо їм влаштовувати частіше. Все-таки «братський» народ, а родичів треба частіше радувати та частіше до них у гості ходити. Значить, ходитимемо”, — нібито “каже” Данілов.

Проте рух його губ не збігається зі сказаним текстом.

Крім того, у цей час в телемарафоні були інші ведучі, а Данілова в ефір не запрошували. Ведучі, яких показали в ролику на НТВ були в українському ефірі 16 березня. Їх співрозмовником був начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, а не Данілов. Проте раніше Данілов також раніше включався в ефір телемарафону, то ж відео могли взяти з будь-якого з цих випусків.

Луганський пропагандист Родіон Мірошник, який бере активну участь у сітці пропагандистських телеграм-каналів Володимира Соловйова, поширив підроблене відео з Даніловим з анонімного телеграм-каналу “Трибунал”.

Російські пропагандисти запустили фейк із “зізнанням” Данілова у причетності до теракту у “Крокус Сіті Холі”

Як повідомляла Реальна Газета, під Москвою група невідомих озброєних людей організувала напад на концертний зал.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України заявили, що теракт у концертному залі “Крокус Сіті Хол” є спланованою і свідомою провокацією російських спецслужб.

В той же час колишній російський президент Дмитро Медведєв натякнув на причетність України до теракту в концертному залі “Крокус Сіті Хол” у Підмосков’ї.

Станом на ранок 23 березня пожежу у концертному холі загасили. Відомо, що загинуло щонайменше 80 людей. Нападникам вдалося втекти.

Залишити відповідь