Під Москвою влаштували стрілянину та вибух у концертному залі. Повідомляють про 40 загиблих і близько 200 поранених

Під Москвою влаштували стрілянину та вибух у концертному залі. Повідомляють про 40 загиблих і близько 200 поранених

У підмосковному місті Красногорськ група озброєних людей влаштувала стрілянину в концертному залі “Крокус Сіті Хол”, після там прогримів вибух. За попередньою інформацією, загинуло щонайменше 40 осіб та ще близько 200 – дістали поранення.

Про це свідчать повідомлення російських ЗМІ та Telegram-каналів.

За інформацією російського державного медіа ТАСС, стрілянина в приміщенні “Крокус Сіті Хол” сталася близько 19:20 (за київським часом) вечора.

Група озброєних людей відкрила вогонь по відвідувачах концертного залу з автоматичної зброї. Пізніше в будівлі нібито прогримів вибух, зараз вона охоплена димом.

До місця інциденту було направлено підрозділи спецпризначенців поліції, медиків, пожежників і представників спецслужб.

Стверджується, що покрівля “Крокус Сіті Хол” майже повністю охоплена вогнем. При цьому в палаючій будівлі продовжують перебувати люди.

Влада Москви поки що повідомила кількість загиблих і постраждалих унаслідок нападу, але за інформацією низки Telegram-каналів, кількість загиблих уже становить 40 осіб. Ще близько 200 осіб дістали поранення.

Telegram-канали пишуть, що напад невідомих стався в той момент, коли в “Крокус Сіті Холі” мав розпочатися або вже відбувався концерт гурту “Пікнік”.

У мережі публікуються відео, зняті очевидцями всередині приміщення “Крокус Сіті Хол”. На них видно, як група озброєних автоматами людей у камуфляжі ходять холом будівлі і впритул розстрілюють відвідувачів.

(Реальна Газета не публікує ці відео з етичних міркувань).

На інших відео, які публікують у мережі, можна побачити охоплену вогнем будівлю, втечу людей із будівлі та силовиків, які зібралися на місці інциденту.

Залишити відповідь