Російські окупанти поскаржилися, що їх відправляють штурмувати посадки на милицях

Російські окупанти поскаржилися, що їх відправляють штурмувати посадки на милицях

Командування армії окупантів на Луганщині кидає у бій поранених російських солдатів, частина з яких пересувається на милицях.

Про це розказали у відеозверненні бійці військової частини 52562, 47-ї танкової дивізії, 26-го полку.

“У ЛНР прибули зі шпиталів понад 50 осіб. Це залишки з трьох рот. Наше командування вивезло нас у розташування та групами відправляє на бойові завдання. Хоча всім, хто тут перебуває, потрібні операції та стаціонарне лікування. Польові медики розводять руками на звернення та посилаються на командування. У документах, які нам видали у шпиталях, чітко прописано надання відпустки через поранення, необхідність подальшого лікування та реабілітації”, — розповідають російські солдати.

Крім того, військові зазначили, що не отримують грошової допомоги та виплат за поранення, а також їм досі не оформили ветеранські посвідчення.

Також військові показали документ з наказом про те, що “весь особовий склад штурмових рот «В», що перебуває поза зоною СВО, перемістити в райони виконання бойового завдання у складі штурмових підрозділів”.

Російські Z-пропагандисти розкритикували ситуацію з військовими та звинуватили у цьому військове командування, але не російського диктатора Путіна чи Міністерство оборони.

Як повідомляла Реальна Газета, росіяни знімають чергову пропагандистську стрічку про повномасштабну війну проти України. У серіалі вони хочуть розповісти про примусово мобілізованих жителів тимчасово окупованих територій.

Залишити відповідь