Окупанти знімають пропагандистський серіал про мобілізованих жителів ТОТ, яких РФ погнала штурмувати Маріуполь

Окупанти знімають пропагандистський серіал про мобілізованих жителів ТОТ, яких РФ погнала штурмувати Маріуполь

Росіяни знімають чергову пропагандистську стрічку про повномасштабну війну проти України. У серіалі вони хочуть розповісти про примусово мобілізованих жителів тимчасово окупованих територій.

Про це повідомила продюсерка серіалу Катерина Агранович.

“У Донбасі зняли свій серіал про СВО (так росіяни називають свою повномасштабну агресію проти України). Він називається “Резервісти” і присвячений мобілізованим”, – написала Агранович.

За її словами, головні ролі в пропагандистському серіалі виконали професійні актори. Акторами другого плану виступили військовослужбовці армії РФ.

Вона додала, що дата виходу серіалу поки невідома.

Агранович також опублікувала трейлер пропагандистського серіалу.

Нагадаємо, окупаційна влада Луганської та Донецької областей оголосила про початок загальної мобілізації за 5 днів до початку повномасштабного вторгнення Росії.

За деякими оцінками, станом на середину липня 2022 року окупанти примусово мобілізували близько 140 тисяч жителів.

У “Східній правозахисній групі” кількість загиблих серед примусово мобілізованих оцінили в 30 тисяч осіб. Це дані на серпень 2022 року.

Реальна кількість загиблих жителів окупованих територій, примусово мобілізованих для участі в повномасштабному вторгненні РФ, наразі залишається невідомою.

Як повідомляла Реальна Газета, у серпні 2023 року стало відомо, що в окупованій Горлівці Донецької області загинули понад 20 тисяч осіб, які були примусово мобілізовані.

Залишити відповідь