Росіяни запустили фейк про “заклики до перемовин” із Росією у статті Залужного

Росіяни запустили фейк про “заклики до перемовин” із Росією у статті Залужного

Російські пропагандисти побачили у колонці Валерія Залужного для The Economist заклики до переговорів з Росією. Насправді головнокомандувач ЗСУ такого не писав.

Про це попереджає Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Російські пропагандисти поширили публікації, в яких стверджували, що Залужний нібито відкрито розкритикував Зеленського та показав, що якщо його оточення не погодиться на проведення переговорів з Росією, то військові силовим шляхом захоплять владу в країні.

Проте насправді нічого такого Залужний не писав і не натякав на перемовини з Росією. У цьому можна переконатися, якщо прочитати оригінал статті.

Також Залужний не критикував Зеленського, а радше звинуватив самого себе в тому, що помилявся у розрахунках щодо реакції Росії на втрати.

Залужний запропонував кілька кроків щодо подолання поточної ситуації на фронті. Там він попередив про небезпеку затягування війни.

Як повідомляла Реальна Газета, Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний заявив про загибель свого помічника, майора Геннадія Чистякова. Смерть настала внаслідок детонації невідомого вибухового пристрою.

Залишити відповідь