Росіянку Дар’ю Трепову, через яку загинув пропагандист Татарський, засудили до 27 років колонії

Росіянку Дар’ю Трепову, через яку загинув пропагандист Татарський, засудили до 27 років колонії

У Росії суд засудив Дар’ю Трепову до 27 років у виправній колонії загального режиму у справі про вбивство пропагандиста Владлена Татарського. 26-річну дівчину звинувачують у скоєнні теракту: вона принесла у кафе, де була зустріч з Татарським бюст, в якому була захована вибухівка.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Трепову звинуватили у скоєнні теракту (ч. 3 ст. 205 КК РФ), незаконному обігу вибухових пристроїв (ч. 4 ст. 222.1 КК РФ) та підробці документів (ч. 4 ст. 327 КК РФ). Максимальний термін за цими статтями в сукупності становить 30 років позбавлення волі, а прокурор просив суд засудити дівчину на 28 років.

Суд визнав Трепову винною за всіма трьома статтями. Крім того, суд ухвалив стягнути з неї 16,495 млн рублів за цивільними позовами.

Вибух, про який йде мова у справах суду, стався 2 квітня у Санкт-Петербурзі, коли Владлен Татарський проводив зустріч з шанувальниками. Від отриманих травм він загинув на місці. Виявилося, що бюст на зустріч принесла місцева жителька Дар’я Трепова. Жінка розказала слідству, що принести бюст її попросив чоловік, з яким вона познайомилася в інтернеті. Жінку заарештували 4 квітня, коли вона переховувалася в квартирі друга.

ФСБ РФ стверджує, що вбивство Владлена Татарського спільно з Дар’єю Треповою готував громадянин України Юрій Денисов.

2 квітня у кав’ярні в центрі Санкт-Петербурга стався вибух, внаслідок якого загинув пропагандист Владлен Татарський (справжнє ім’я Максим Фомін), ще 30 осіб отримали поранення.

Поряд з пропагандистом вибухнула статуетка, яку в зал принесла мешканка Санкт-Петербурга Дар’я Трепова. Її затримали.

Залишити відповідь