РФ на окупованих територіях погрожує кримінальною відповідальністю бізнесу, який не хоче працювати по російському законодавству

РФ на окупованих територіях погрожує кримінальною відповідальністю бізнесу, який не хоче працювати по російському законодавству

Країна-агресор погрожує підприємцям з тимчасово окупованої території, які не хочуть реєструвати свій бізнес по законах РФ.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

“За словами окупантів, весь бізнес на ТОТ, який станом на 1 липня не перереєстрував свій бізнес до норм ворожого законодавства нестиме “кримінальну відповідальність””, — сказано в повідомленні.

Окупанти погрожують таким припиненням підприємницької діяльності.

В ЦНС підкреслили, що перереєструвати свій бізнес можуть лише ті, у кого є російський паспорт. Тому бізнес — ще один спосіб змушувати людей отримувати російські паспорти.

Як повідомляла Реальна Газета, наприкінці травня 2023 року в Кремлі заявили, що на тимчасово окупованих територіях України російські паспорти нібито отримали 1,5 млн осіб.

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець закликав людей брати російські паспорти, якщо це необхідно для виживання на тимчасово окупованих територіях.

Реальна Газета раніше розповідала, чому українці на захоплених країною-агресором територіях змушені брати паспорти РФ.

Залишити відповідь