Втікали від мобілізації. П’ятьом росіянам відмовили у притулку в Південній Кореї, тому вони живуть в аеропорту

Втікали від мобілізації. П’ятьом росіянам відмовили у притулку в Південній Кореї, тому вони живуть в аеропорту

П’ятеро росіян, які намагалися сховатися від мобілізації в Сеулі, живуть в аеропорту, бо влада Південної Кореї відмовилася давати їм притулок, а назад летіти вони бояться.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza з посиланням на The Korea Times.

“Чоловіки з різних російських регіонів покинули країну ще восени, і відтоді живуть у залі очікування аеропорту Інчхон. Вони планували отримати притулок у Південній Кореї, але місцевий Мін’юст їм відмовив — там вирішили, що ухилення від служби не може вважатися поважною причиною”, — ідеться в повідомленні.

Журналісти дізналися данні трьох з п’яти втікачів. Це 23-річний студент із Бурятії, 30-річний красноярець і 31-річний колишній футболіст із Нальчика.

Бурятський студент та красноярець вирішили тікати з країни після отримання повісток. За словами жителя Нальчика, його змусили підписати документ про те, що він вважатиметься дезертиром у разі неявки на службу. Цей чоловік стверджує, що двоє його знайомих нещодавно загинули у ПТУ в окупованій Макіївці.

В іншу країну росіяни летіти не хочуть. Вони подали скаргу на Мін’юст, вимагаючи скасувати відмову в наданні притулку. Адвокат стверджує, що його підзахисних можуть переслідувати на батьківщині, тому вони мають право на статус біженців.

Як повідомляла Реальна Газета, президента РФ Володимира Путіна закликали закрити кордони країни та оголосити масштабну мобілізацію для протистояння країнам заходу, які нібито згуртувалися для знищення Росії. Авторками заклику стали “солдатські удови” раніше загиблих мобілізованих.

Залишити відповідь