Російський диктатор Володимир Путін укотре згадав про переговори з Україною. Він знову відкинув можливість виведення військ з окупованих територій.
Про це Путін сказав журналістам під час свого візиту до В’єтнаму, його слова наводить “РІА Новості”.
“Ведення переговорів пов’язують із виведенням наших військ, про що мріє київський режим, то, судячи з усього, це ніколи і не станеться”, — сказав диктатор.
Він звинуватив Україну в тому, що це нібито вона не хоче сідати за стіл переговорів. За словами диктатора, це пов’язано з тим, що влада країни нібито не хоче проводити нормальних виборів.
Путін також знову заявив про сумнівну легітимність президента Володимира Зеленського, про що російська пропаганда активно говорить останні кілька місяців.
Диктатор додав, що Україні нібито не потрібне припинення вогню, оскільки це дасть їй змогу не проводити вибори.
Як повідомляла Реальна Газета, 14 червня диктатор Володимир Путін заявив про нібито готовність почати переговори, але тільки за умови, що Україна відмовиться від Луганської, Донецької, Запорізької та Харківської областей.
Путін також хоче, щоб Україна відмовилася від свого наміру вступити до Північноатлантичного альянсу (НАТО).
Нагадаємо, того ж дня президент України Володимир Зеленський порівняв Путіна з Адольфом Гітлером, оскільки його вимоги про відмову від територій схожі на ті, що колись висував лідер нацистської Німеччини.
Раніше Реальна Газета розповідала, навіщо російська пропаганда розганяє заяви про “нелегітимність” Зеленського.