Психанув. В ЗМІ припустили, чому Пригожин почав заколот

Психанув. В ЗМІ припустили, чому Пригожин почав заколот

Голова “ПВК Вагнера” Євген Пригожин пояснив своїм найманцям, що нібито “Психанув”, тому вирішив почати свій похід на Москву. Причиною такої поведінки стала важка хвороба ватажка “вагнерівців”: Пригожин нібито хворіє на рак.

Про це пише російське видання “Проект”.

Журналісти з посиланням на свої джерела заявляють, що Пригожин переніс абдомінальний рак, але в останні роки пухлину вдалося зупинити у розвитку. Один зі співбесідників агентства називає Пригожина “людиною з вирізаним шлунком та кишками”.

Про те, що кухар Путіна серйозно слідкував за своїм здоров’ям, свідчать фотографії медичного кабінету у нього в будинку. Там помітили ШВЛ, кисневий концентратор та реанімаційне ліжко.

Психанув. В ЗМІ припустили, чому Пригожин почав заколот

Лікувався Пригожин за підробленими документами на ім’я Дмитра Ісааковича Гейлера в кініці “Согаза”, пов’язаної спільними проектами з дочкою Путіна Марією Воронцовою. Він став тут одним із перших клієнтів зі статусом “супер VIP”.

Як повідомляла Реальна Газета, секретар СНБО Олексій Данілов припускає, що щонайменше 14 російських генералів підтримали Пригожина під час невдалого збройного перевороту “вагнерівців”, який стався 23-24 червня.

10 липня, прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що власник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин зустрічався з Володимиром Путіним після невдалого перевороту “вагнерівців”.

Залишити відповідь