Пригожин зустрічався з Путіним після невдалого повстання “вагнерівців”, — Пєсков

Пригожин зустрічався з Путіним після невдалого повстання “вагнерівців”, — Пєсков

Власник приватної військової компанії (ПВК) “Вагнер” Євген Пригожин зустрічався з російським диктатором Володимиром Путіним, якого обвинувачують у воєнних злочинах, через п’ять днів після невдалого військового перевороту “вагнерівців”.

Відповідну заяву в коментарі російським ЗМІ зробив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков.

За словами Пєскова, зустріч Пригожина і Путіна відбулася 29 червня, тобто через п’ять днів після того, як “вагнерівці” оголосили про припинення свого походу на Москву.

Зустріч нібито тривала три години. Участь у ній також взяли деякі командири ПВК “Вагнер”.

Пєсков заявив, що Путін зробив свою оцінку того, що сталося, і запропонував “вагнерівцям” варіанти подальшого працевлаштування.

Раніше сьогодні про зустріч Пригожина та Путіна повідомило французьке видання Libération. Журналістам видання про це нібито розповіли джерела в розвідці західних країн.

За словами співрозмовників видання, Пригожин також відвідував Кремль 1 липня. Разом із ним були високопоставлені “вагнерівці”.

З боку Кремля на цій зустрічі також були присутні директор “Росгвардії” Віктор Золотов та глава Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін.

Як повідомляла “Реальна Газета”, так званий “марш справедливості” (так Пригожин назвав своє збройне повстання) завершився за 200 кілометрів від Москви.

Пізніше стало відомо, що Пригожин та члени ПВК “Вагнер”, які відмовилися підписувати контракти з Міністерством оборони РФ, можуть поїхати в Білорусь.

Нагадаємо, начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив 30 червня, що Федеральна служба безпеки (ФСБ) РФ отримала завдання ліквідувати Пригожина.

Залишити відповідь