Пригожин покликав Гіркіна воювати на окуповану Луганщину, проте високу посаду довіряти не хоче

Пригожин покликав Гіркіна воювати на окуповану Луганщину, проте високу посаду довіряти не хоче

Засновник “ПВК Вагнера” Євген Пригожин запросив військового злочинця та “ексміністра оборони ДНР” та воєнного злочинця Ігоря Гіркіна приєднатись до його угрупування найманців, які зараз воюють в Україні. Стрєлков попередньо погодився, але хоче обговорити деталі.

Про це повідомляє так звана “пресслужба Пригожина”.

“Я як старший начальник ПВК “Вагнер” запрошую пана Гіркіна на фронт, щоб перевірити правильність його позиції і використати, як він заявляв, його бойовий досвід”, — заявив Пригожин.

Власник “ПВК Вагнер” зізнався, що у нього “вкрай негативне ставлення” до Гіркіна, проте він готовий запросити його на окуповану частину Луганської області.

“Пропоную йому прибути на територію “ЛНР” для призначення на керівну посаду, відповідно до його компетенції, в один зі штурмових підрозділів”, — повідомив Пригожин.

Вочевидь, Пригожин сумнівається у здібностях Гіркіна, тому не пропонує йому високу посаду, бо начебто для цього “необхідно показати свої можливості”.

“Пора переходити від слів до справи”, — заявив Пригожин.

Терорист та військовий злочинець Гіркін відповів на пропозицію, проте зауважив, що особисто з ним ніхто не зв’язувався, а у публічній площині вести розмову він не готовий. Колишній  міністр фейкового угрупування “ДНР” заявив, що обговорив би з представниками Пригожина цю пропозицію, не виїжджаючи до Луганська.

При цьому, каже він, до проведення таких переговорів він не знає що відповісти.

“У будь-якому разі я готовий розглянути цю пропозицію — не погодитися, а розглянути — якщо вона буде зроблена в нормальному вигляді і якщо вона мене влаштує”, — написав Гіркін у себе в Телеграм-каналі.

Пригожин покликав Гіркіна воювати на окуповану Луганщину, проте високу посаду довіряти не хоче

Реальна Газета повідомляла, що зараз на лінії фронту в Україні перебуває близько 10 тисяч ув’язнених російських в’язниць та колоній, яких завербувала ПВК “Вагнер” для участі у війні.

На початку січня у Збройних силах України заявили, що на штурм Соледара Донецької області ПВК “Вагнер” кинула найкращі загони найманців.

Воєнний злочинець Ігор Гіркін давно критикує російське військове командування. Так, інпідтвердив, що у будівлі колишнього ПТУ в окупованій Маківці Донецької області загинули декілька сотень мобілізованих росіян. За його словами, його попереджали, що подібний удар може статися у будь-який момент, оскільки це не єдине місце, де військові живуть разом в зоні ураження ракетами HIMARS.

Також він прогнозує, що у разі поразки у війні Росія не лише втратить окуповані нею українські території включно з Кримом, а й свої регіони.

Залишити відповідь