Воєнний злочинець Гіркін очікує, що Росія втратить Крим, Кубань і Сочі

Воєнний злочинець Гіркін очікує, що Росія втратить Крим, Кубань і Сочі

Російський воєнний злочинець Ігор Гіркін, який відповідальний за розв’язування війни на Донбасі, прогнозує, що у разі поразки у війні Росія не лише втратить окуповані нею українські території включно з Кримом, а й свої регіони.

Про це він заявив у відео, опублікованому в соціальних мережах. Під “окупацією” терорист має на увазі повернення української території під український контроль.

“І Кубань буде окуповано, і Сочі буде окуповано, і Крим буде окуповано. І не тільки. Все, що буде “смачно” шановним західним, і не лише, партнерам — все буде окуповано”, — заявив Гіркін.

Окупант-реконструктор перекладає відповідальність за перетворення російської армії на “парадно-вихідний заклад для проведення феєрверків та свят” на міністра оборони РФ Сергія Шойгу та начальника генштабу Валерія Герасимова.

“Якщо не замінити злодія Шойгу та кретина начальника генерального штабу, то війну буде програно”, — підсумував колишній ватажок терористів “ДНР”.

Гіркін продовжив сваритися з кремлівським пропагандистом Володимиром Соловйовим та запропонував йому втекти йому до Ізраїлю після падіння кремлівського режиму.

Як повідомляла Реальна Газета, терорист Ігор Гіркін висміяв президента Росії Володимира Путіна, який у Москві нагороджував ватажків так званих “ДНР” та “ЛНР”, у той час, як президент України відвідав Бахмут — найбільш гарячу точку на лінії фронту.

Залишити відповідь