Військовий злочинець Гіркін розповів нові подробиці вибуху у розташуванні росіян в Макіївці

Військовий злочинець Гіркін розповів нові подробиці вибуху у розташуванні росіян в Макіївці

Військовий злочинець Ігор Гіркін підтвердив, що у будівлі колишнього ПТУ в окупованій Маківці Донецької області загинули декілька сотень мобілізованих росіян.

Про це він написав 2 січня на своїй сторінці в соціальній мережі.

За його словами, удар було завдано ракетою РСЗВ HIMARS.

“Знищено також практично всю військову техніку, що стояла впритул до будівлі без найменшої ознаки маскування. Щодо кількості жертв — досі остаточних цифр немає, оскільки багато людей вважаються зниклими безвісти (залишилися під завалами). У будь-якому випадку рахунок загиблих і поранених йде на багато сотень (приблизні цифри „200-х“ є, але я їх не озвучуватиму)”, — написав Гіркін.

За його словами, його попереджали, що подібний удар може статися у будь-який момент, оскільки це не єдине місце, де військові живуть разом в зоні ураження ракетами HIMARS.

“І – так – це не перший такий випадок, – торік таких було теж чимало. Хоча, як правило, таки з меншою кількістю жертв”,— написав Гіркін.

Він підкреслив, що російське військове командування тримається подалі від казарм військових поза радіусом поразки ракет противника.

Нагадаємо, в ніч на 1 січня вибухнула будівля колишнього ПТУ в окупованій Макіївці. За різними даними, там могли перебувати до 600 мобілізованих росіян.

Залишити відповідь