По одній книзі на кожного мешканця. Росіяни хочуть завезти на окуповану Луганщину понад мільйон своїх книг

По одній книзі на кожного мешканця. Росіяни хочуть завезти на окуповану Луганщину понад мільйон своїх книг

Росія в пропагандистських цілях хоче завести до бібліотек захопленої території Луганщини понад мільйон екземплярів російських книг. Тобто по одній книзі на кожного жителя незалежно від віку. Частиною з цих замінять українські книги, які вилучають з бібліотек.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

На Луганщину хочуть привезти понад 400 тисяч екземплярів російських книг, частину з яких нібито замовили місцеві бібліотеки. Завозитимуть як “художню” літературу, так і “наукову” літературу для потреб науковців, які працюватимуть над кандидатськими та докторськими дисертаціями.

Українським книгам, які були вилучені з усієї території Луганської області тимчасово підконтрольній РФ, росіяни знайдуть заміну у тій самій кількості за рахунок постачання за дорученням президента РФ Володимира Путіна.

За словами Лисогора, ще 90 тисяч книг буде закуплено до кінця року в рамках реалізації національного проекту “культура” у “ЛНР”.

Те, що відбувається на окупованій території, Лисогор назвав етноцидом.

“Звільнення від усього: засобів існування, можливості говорити рідною мовою, спілкуватись із рідними та читати улюблені книжки.   Путінський режим має відповісти за усі свої злочини”, — написав він.

Нагадаємо, Реальна Газета вже писала про якість “художньої” літератури, яку пропонують на окупованій Луганщини. Вона сповнена ненависті до всього українського.

Залишити відповідь