Пасічник підписав указ про військовий призов

Пасічник підписав указ про військовий призов

Ватажок угруповання “ЛНР” Леонід Пасічник підписав указ про військовий призов людей 1994-2006 років народження. Призивати почнуть квітні – липні 2024 року.

Про це повідомляє пропагандистський ресурс ЛІЦ.

Окупанти планують створити в окупованому Луганську та інших містах призовні комісії. Деякі лікарні будуть проводити медобстеження призовників.

Пасічник підписав указ про військовий призов
Пасічник підписав указ про військовий призов
Пасічник підписав указ про військовий призов

Чи є мобілізація на окупованій Донеччині?

Днем раніше відповідний указ підписав ватажок угруповання “ДНР” Денис Пушилін. Згідно з документом, який розмістили місцеві ресурси, до 1 квітня мають бути створені призовні комісії. Під призов підпадають чоловіки 1994-2006 років народження.

Укази, видані обома угрупованнями, дуже схожі.

Що буде зі строковиками?

У Генштабі збройних сил РФ стверджують, що строковиків направлять у пункти постійної дислокації з’єднань і військових частин на території Росії. Але на окуповані частини Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей відправляти не будуть. Водночас строковиків можуть направити в окупований Крим, чи в російські Бєлгород, де вже відбуваються вибухи на військових об’єктах.

У РФ стверджують, що 15 квітня призовників відправлять зі збірних пунктів до начальних з’єднань та військових частин. А термін служби за призовом становитиме 12 місяців. Проте у РФ діє норма, за якою строковик може образу підписати контракт з Міноборони РФ та відправитися у так звану “зону СВО”, тобто на війну в Україну. Контракти з Міноборони у Росії зараз безстрокові, тобто укладаються до завершення війни.

У Міноборони стверджують, що під час осіннього призову до ЗС РФ, інших військ і військових формувань призвали 130 тисяч осіб.

Як повідомляла Реальна Газета, окупанти вже влаштовували осінній призов на окупованій території.

Залишити відповідь