Росія розпочала призов на ТОТ України. На Луганщині окупанти збирали відомості про випускників і тих, хто досяг повноліття

Росія розпочала призов на ТОТ України. На Луганщині окупанти збирали відомості про випускників і тих, хто досяг повноліття

Сьогодні в країні-агресорі Росії розпочався осінній призов на військову службу, який також зачіпає окуповані території України. На Луганщині загарбники збирали інформацію для проведення призову.

Про це Луганська обласна військова (ОВА) повідомила в неділю, 1 жовтня.

В адміністрації нагадали, що російські загарбники ретельно збирали інформацію про випускників шкіл. Робилося це навесні минулого та цього року.

А під час незаконних “виборів”, проведених минулого місяця, окупанти уточнили інформацію про тих, хто досяг повноліття.

Нагадаємо, 29 вересня обвинувачений у воєнних злочинах російський диктатор Володимир Путін підписав указ про проведення осіннього призову.

Згідно з документом, який підписав Путін, з 1 жовтня до 31 грудня цього року до армії РФ планується залучити 130 тисяч осіб.

Того ж дня в Міністерстві оборони РФ заявили, що осінній призов буде проводитися і на окупованих територіях України.

У Міноборони РФ запевнили, що строковиків не відправлятимуть на війну в Україну. Що буде з призовниками з окупованих територій у відомстві не уточнили.

Як писала Реальна Газета, на початку вересня секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що метою проведення “виборів” є проведення примусової мобілізації.

Ми також повідомляли, що на окупованій Луганщині російські загарбники хочуть мобілізувати до 70 тисяч осіб.

Залишити відповідь