Окупанти пообіцяли евакуювати поранених бійців із позиції “Зеніт”, але розстріляли їх, — 110-та бригада ЗСУ

Окупанти пообіцяли евакуювати поранених бійців із позиції “Зеніт”, але розстріляли їх, — 110-та бригада ЗСУ

Російські окупанти пообіцяли евакуювати поранених українських бійців із позиції “Зеніт” на південь від Авдіївки, але замість цього — цинічно розстріляли їх.

Про це заявили в 110-й окремій механізованій бригаді ЗСУ.

У бригаді розповіли, що вихід військовослужбовців підрозділу з позицій в Авдіївці та на її околицях відбувався у вкрай важких умовах через постійні обстріли з боку окупантів.

З цієї причини кількох тяжкопоранених і загиблих військовослужбовців бригади не вдалося евакуювати.

Так сталося і на позиції “Зеніт”, розташованій за 2 кілометри на південь від Авдіївки, де українські військові тримали оборону.

Через повне оточення бригада ухвалила рішення зв’язатися з координаційним штабом і організаціями, які ведуть переговори з російською стороною.

У бригаді заявили, що росіяни повідомили координаційний штаб і організації, що вони згодні провести евакуацію бійців ЗСУ і надати їм медичну допомогу.

“Що трапилося надалі ми дізналися з ворожих ресурсів. На оприлюдненому ворогом відео із захопленої позиції “Зеніт” родичі впізнали Георгія Павлова, Андрія Дубницького, Івана Житника — загиблими”, — йдеться в повідомленні.

Крім того, окупанти розстріляли ще двох військовослужбовців — Олександра Зінчука та Миколу Савосіка. Останній був бійцем приданого підрозділу.

Нагадаємо, 18 лютого стало відомо, що російські окупанти розстріляли шістьох українських військових, які не змогли евакуюватися з позиції “Зеніт”.

Ми також повідомляли, що в процесі виходу з Авдіївки певна кількість бійців ЗСУ потрапили в полон до окупантів.

Залишити відповідь