Новий головнокомандувач ЗСУ Сирський окреслив завдання для себе та української армії

Новий головнокомандувач ЗСУ Сирський окреслив завдання для себе та української армії

Новий головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський опублікував повідомлення щодо свого призначення. Крім усього іншого, у ньому він назвав завдання, які стоять перед ним на новій посаді.

Про це свідчить пост Сирського в його офіційному Telegram-каналі.

Сирський подякував військовослужбовцям, з якими він служив у Сухопутних військах ЗСУ та оперативно-стратегічному угрупованню військ “Хортиця” за “кожен день ратної роботи”.

“Ваша звитяга, професіоналізм, відданість справі захисту Батьківщини та наполегливість у виконанні бойових завдань є фундаментом стійкості нашої оборони та не дає змоги ворогу реалізувати загарбницькі наміри”, — написав головнокомандувач.

Після цього Сирський повідомив, які завдання стоять на порядку денному перед ним:

  1. Чітке і детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту в новітній зброї.
  2. Знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці — завдання штабів усіх рівнів. Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розроблення та успішної реалізації задумів і планів.
  3. Життя і здоров’я військовослужбовців завжди були і є головною цінністю Української армії. Тому дотримання балансу між виконанням бойових завдань і відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним.
  4. Запровадження нових технічних рішень та масштабування успішного досвіду як, наприклад, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби є одним із майбутніх векторів побудови перемоги в нашій визвольній війні.

Як повідомляла Реальна Газета, 8 лютого президент Володимир Зеленський оголосив про призначення нового головнокомандувача ЗСУ. Ним став генерал-полковник Олександр Сирський.

За словами Зеленського, перед цим він провів зустріч з екс-головнокомандувачем ЗСУ генералом Валерієм Залужним. Вони обговорили необхідність перестановки у військовому керівництві.

Нагадаємо, Зеленський присвоїв Залужному звання Героя України.

Залишити відповідь