На ТОТ зареєстрували вдвічі більше виборців, ніж проживає людей, — ЗМІ

На ТОТ зареєстрували вдвічі більше виборців, ніж проживає людей, — ЗМІ

Росіяни зареєстрували на окупованій території Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей на 80% більше “виборців”, ніж там проживає людей — 4,5 млн.

Про це пише видання “Важливі історії”.

Окупанти спираються на старі “довоєнні” списки виборців, які не враховують того, що з окупованої території виїхали мільйони місцевих жителів, а тисячі — загинули. При цьому у РФ постійно нагадували про переселенців і біженців з Донбасу.

На окупованих територіях можуть проживати 3 мільйона осіб, з яких 2,5 — доросле населення. Таким чином, заявлена ЦВК кількість виборців на 80% більша за реальну чисельність виборців.

Окупанти будуть “малювати” явку та результати голосування, як вже робили під час так званих “референдумів” та “виборів”. У 2023 році відсотки та арифметичні данні взагалі не збігалися. Виявилося, що у “голосуванні” брало участь людей більше, ніж внесена до списків учасників.

Експерти припускають, що цього разу РФ перейде від “фантастичного малювання результатів голосувань до скромнішого рівня фальсифікацій”.

Як повідомляла Реальна Газета, участь у незаконних “виборах” на окупованій росіянами частини України не карається за законом, проте якщо людина стала організатором чи спостерігачам, то відповідальність буде.

Залишити відповідь