На окупованій частині Запоріжжя росіяни теж хочуть “віджимати” квартири

На окупованій частині Запоріжжя росіяни теж хочуть “віджимати” квартири

Окупаційна адміністрація Запорізької області заявила про намір ухвалити “закон” про “націоналізацію” покинутого житла. Раніше подібні “укази” ухвалили ватажки угруповань “ЛНР” та “ДНР”.

Про це пишуть російські пропагандистські ресурси з посиланням на заяву “першого заступника голови запорізького парламенту Микола Пастушенко”.

Колаборант стверджує, що за “за минулі два роки в області накопичилося дуже багато помешкання”.

“Ми розуміємо чудово, що серед них є квартири людей, які наразі ведуть підривну роботу проти наших мешканців та нашої країни”, — сказав він.

При цьому представник окупантів стверджує, що житло не буде “віджиматися”, а відбиратиметься через “суд”. У чому різниця між “віджимом” квартир та рішеннями фейкового “суду” Пастушенко не пояснив. Окупанти на Запоріжжі стверджують, що під загрозою квартири тих, хто тимчасово виїхав на територію Росії не будуть. Як будуть відрізняти “шкідників” від тих, хто просто виїхав, він теж не пояснив.

За словами “депутата”, від великої кількості порожніх квартир і будинків страждають комунальні підприємства, які не отримують оплати за послуги.

Нагадаємо, 27 березня аналогічний закон ухвалило угруповання “ЛНР”. Там стверджують, що забиратимуть квартири тих, хто не збирається повертатися. Йдеться не лише про житло в багатоквартирних будинках, а й про залишені приватні будинки.

Депутат Держдуми Віктор Водолацький, який курирує “ЛНР”, сказав, що через покинуті замкнені квартири виникають проблеми під час комунальних аварій.

Залишити відповідь