В “ЛНР” та “ДНР” подорожчав мобільний зв’язок

В “ЛНР” та “ДНР” подорожчав мобільний зв’язок

На окупованих частинах Луганської та Донецької області подорожчали послуги мобільного зв’язку через те, що Росія вважає ці території своїми і міняє оподаткування за своїми стандартами.

Про це повідомляють підконтрольні угрупуванням “ЛНР” та “ДНР” ЗМІ.

Так, на окупованій частині Луганської області працює оператор “МКС”. Тепер його пакети будуть коштувати від 115 рублів (тобто 58 гривень). У пакет включено розмови всередині мережі протягом 60 хвилин на день, а також 1 ГБ інтернету. Найдорожчий пакет коштує 600 рублів (300 гривень). Він включає безлімітний інтернет та необмежені дзвінки всередині мережі.

Проте місцеві жителі скаржаться, що по факту мобільного інтернету в окупованому Луганську і низці інших міст просто нема. Вони вважають, що його блокують навмисне.

Крім того, у оператора “МКС” заявляють, що незабаром для соціальних мереж перестануть бути чинними старі номери оператора “Лугаком”, які починалися на +38(072).

В “ЛНР” та “ДНР” подорожчав мобільний зв’язок
В “ЛНР” та “ДНР” подорожчав мобільний зв’язок

В Росії працює оператор “Фенікс””. За 120 рублів (приблизно 60 гривень) він пропонує безкоштовно розмовляти всередині мережі, а в Росію (як сказано в рекламі послуг оператора) – 6 рублів за хвилину.

За 144 рублі (72 гривні) пропонують пакет із безплатними внутрішньомережевими дзвінками та з обсягом трафіку мобільного інтернету 1 ГБ. Безлімітний тариф коштує 360 рублів (180 гривень).

Як повідомляла Реальна Газета, чотири російські оператори мобільного зв’язку почали працювати в режимі роумінгу на окупованій території Донецької області.

Залишити відповідь