Лате з видом на Драмтеатр. Росіяни відкрили в зруйнованому Маріуполі дорогий ресторан

Лате з видом на Драмтеатр. Росіяни відкрили в зруйнованому Маріуполі дорогий ресторан

Росіяни в окупованому і зруйнованому ними ж Маріуполі відкрили недалеко від Драмтеатру дорогий ресторан RICH lounge, а блогери тепер знімають відеоогляди на цей заклад.

Огляд на цей заклад зробив тік-токер з Донецька Євгеній Лебедєв. Хлопець заробляє на реклами закладів харчування в окупованих Донецьку і Луганську, а тепер доїхав до Маріуполя.

Судячи з публікацій в соцмережах, ресторан відкрився в Маріуполі в травні. Заклад має літню терасу, а в самій будівлі закладу на верхніх поверхах проводиться реконструкція.

За словами Лебедєва, RICH — це досить дорогий заклад, тому блогер дозволив собі там лише лате за 220 рублів (це приблизно 100 гривень) та шоколадку, яку дали “в подарунок”. Піца в цьому ресторані коштує від 800 до 1050 рублів, тобто від 364 до 456 гривень.

“Посидів з видом на Драмтеатр”, — каже блогер.

@zhenya_leb А какое твое любимое заведение? #донецк #мариуполь ♬ оригинальный звук – ЛЕБЕДЕВ РАССКАЖЕТ

В тік-тоці є й інші відео з цього закладу.

@nickosychenko #мариуполь #ресторан #путин #курорт ♬ оригинальный звук – Osychenko
@anita_sunrise #мариуполь #мариуполь2023 #mariupol2023 #mariupol #мариупольпослевойны #мариупольсегодня ♬ Way Down We Go – Vendredi & Sphere

Нагадаємо, що росіяни у березні 2022 року скинули на Драмтеатр авіабомбу. Точна кількість людей, які там загинули невідома досі.

Судячи з публікацій в соціальних мережах, будинки в тому районі, де знаходиться цей ресторан, або зруйновані повністю, або пошкоджені настільки, що непридатні для життя. Вони затягнуті плівко нібито для реконструкції.

Як повідомляла Реальна Газета, в Маріуполі 17 сімей протестують проти виселення з багатоповерхівки, яка призначена під зніс. Замість квартир їм пропонують койко-місця в гуртожитку.

Залишити відповідь